Czy apartament w Kościelisku jest tańszy?

 

Tani apartament. Kościelisko oferuje takie możliwości, mimo że dla wielu osób brzmi to jak najlepszy żart. Wystarczy zerknąć na do ofert mountain-apartments.com.pl , gdzie można na niej znaleźć ciekawy i co najważniejsze stosunkowo tani apartament. Kościelisko i Zakopane to miejsca działania tej firmy i o ile druga miejscowość jest znana wszystkim, to o Kościelisku wiele osób nie słyszało.

 

Apartament z drewna w Kościelisku - na zwenątrz.11114548711(9)
Apartament z drewna w Kościelisku.

 

Czy warto się tam wybrać?

Według mnie tak. Jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla Zakopanego, w której można znaleźć w rozsądnej cenie apartament. Kościelisko być może nie jest najtańszą miejscowością turystyczną w Polsce, jednak bardzo często jest tańsze niż właśnie Zakopane.

 

11114548711(35)
Dlatego przy ograniczonym budżecie uważam, że ta miejscowość jest zdecydowanie godna uwagi. Zwłaszcza jeżeli zamierza się na wakacje jechać samochodem, ponieważ dojazd do Kościeliska przy pomocy autobusów będzie znacznie trudniejszy niż do Zakopanego. Jednocześnie takie utrudnienia odwdzięczą się:

  • Bardziej unikatową nazwą miejscowości.
  • Mniejszą liczbą turystów.
  • Tańszą ceną jaką zapłaci się za np. apartament.

 


I właśnie temu ostatniemu punktowi jeszcze się przyjrzę. Nie widać różnicy w cenach na tanich obiektach, nie znajdzie się tutaj ultra tanich pokojów. Jednak można taniej znaleźć właśnie apartament w Kościelisku – znajdziesz kilka miejsc, gdzie za dobre i stosunkowo niskie pieniądze można znaleźć naprawdę dobrze wyglądający apartament. Oczywiście jest to rozwiązanie droższe niż zwykły pokój, lecz również komfort mieszkania tu jest wyższy.